1 Ekim 2013 Salı

BAGS ARE A GIRL'S BEST FRIEND

Everyone has an addiction. Mine is bags. I’m obsessed with all sorts of them. No matter what color, size, functionality, I must have them all. Each of my bags has its own story to tell. Let's check one of my favorites, my pink transparent baby, honest as an be :P
P.S. Mickey took care of pinky during the photo shoot :)


*Herkesin bir zaafı vardır, benimkisi çantalar. Renk renk, boy boy, çeşit çeşit....hepsi de benim olsun :) Marka merakım yoktur, klasiklerle de pek anlaşamam, hele herkesin kolunda olanlardan hiç hoşlanmam. Benim çantalarım çok özeldir çünkü hepsinin ayrı ayrı bir hikayesi var... ;)

 "Pembe gönlümde sende" ile Paris'de tanıştık. İlk görüşte aşkdı. Sanırım beni en çok etkileyen onun içinin ve dışının bir olması. Kendini ve içindekileri hiç saklamaz, herşeyi şeffaftır. Mickey'de onu çok seviyor. Pazar yürüyüşümüz boyunca ona hep göz kulak oldu. Artık havalar soğumaya başladığı için onu son kez dolaşmaya çıkardım. Yağmurlar çamurlar başladığında paketlenip bir sonraki bahar güneşini beklemeye başlayacak. Pembe benim gönlüm hep sende ama bir sonraki bahara kadar hoşcakal....Mickey dolaşırken Minnie'yi buldu :)))


4 yorum:

Carmen dedi ki...

Really perfect and cute pics :)
xx

The Dainty Dolls House dedi ki...

Beautiful photos, love bags too :) x

BERRY-DEW dedi ki...

Yes soooo cute :)

BERRY-DEW dedi ki...

If you love bags check my instagram account ;)